انتشار خبرگزاری دولتی درباره وضعیت تجمعات امروز تهران؛ شهر خلوت است فلافل چقدر؟!


آفتاب نیوز :

ایرنا نوشت: از ظهر امروز عده ای اقدام به ایجاد ناآرامی در برخی از مناطق تهران از جمله محدوده انقلاب تا میدان فردوسی کردند که با حضور به موقع و هوشیاری ماموران پلیس، منشا اولیه این التهاب درهم کوبیده شد.

این رسانه افزود: همزمان با غروب آفتاب، تعدادی از خرابکاران که اکثراً ماسک زده بودند در گروه های کوچک و محدود سه تا هفت نفره در برخی مناطق از جمله دانشگاه تهران، چهارراه ولیعصر (عج) و میدان ال گنگلب در طی مأموران و راهنمایی مناسب متفرق شدند. همچنین عده ای خواستار ایجاد چنین وضعیتی در محله های خیابان شریعتی، ستورخان، طبقه دوم سودقیه، نقاطی از شرق و البته شمال تهران بودند.

نقطه ای که در مقایسه با سایر مناطق تهران کمی آتشین تر به نظر می رسید، جاده میدان انگلوب، تقاطع ولیعصر و میدان فردوسی بود. البته امروز تمامی مغازه های اطراف میدان انقلاب به شهادت علی بن موسی الرضا (ره) به طور رسمی تعطیل شد، اما حضور عابران پیاده در این منطقه باعث ترافیک و در نتیجه صدای مداوم خودروها شد. تا هر چه زودتر از جم خارج شویم.

افراد کمی بودند که بخواهند از این موقعیت سوء استفاده کنند. پسری که سوار موتورسیکلت بود، عکس مهسو امینی را روی پیراهنش نقاشی کرده بود و سعی می کرد عابران یا چند دختر نوجوان را که نمی توانستند کنترل احساسات خود را کنترل کنند تحریک کند، اما مسئولان به همه آنها دستور دادند محل را ترک کنند.

البته در برخی نقاط پلیس مجبور شد برای متفرق کردن ترافیک و جلوگیری از افزایش تردد از گاز اشک آور علیه متخلفان استفاده کند.

خبرگزاری ایرنا در پایان گزارش خود نوشت: ساعت 22:30 در مسیر میدان الانگلب به فردوسی و بالعکس ترافیک زیادی وجود دارد و اوضاع آرام و عادی است. البته بازار فلافل اطراف میدان ال آنگلاب نیز بسیار داغ است. ساعت تقریباً 23 شب است و شهر به روال عادی خود ادامه می دهد، ساندویچ فلافل چقدر است؟

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما