10تا از بهترین دکتر کاشت مو در تهران ️ از نگاه مردم 【آپدیت سال 】مشاوره

کلینیک ترانسپلنت با بهره‌گیری از متخصصین کاشت مو تهران به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو می‌باشد. ریزش مو از جمله رایج ترین معضلاتی است که بسیاری از افراد ، فارغ از جنسیت با آن مواجه هستند. البته توجه داشته باشید که ریزش 50 الی 100 تار مو در طول شبانه روز نباید شما را دچار تشویش و نگرانی کند ؛ چرا که این تعداد ریزش مو امری طبیعی است و به سهولت و با مصرف داروهای تقویتی می توان آن را برطرف نمود. اما گاهی اوقات ریزش مو ، بیش از این تعداد بوده و منجر به خالی شدن حجم موها و نامنظم شدن ظاهر مو می گردد.

  • در این روش با استفاده از اسکنرهای خاصی پوست آنالیز شده و بعد از آن با استفاده از لیزر خط رویش مشخص می‌شود.
  • کاشت مو به صورت کلی در در دو روش FIT و FUT صورت می گیرد که روش FIT (Follicular Isolation Technique) که در حال حاضر جدیدترین روش کاشت مو محسوب می شود که با استفاده از منطق پرپشت سر که بانک مو می گویند فولیکول ها برداشته می شود و در مناطق خالی می گذارند.
  • کاشت مو در کلینیک خانه سفید در اتاق عمل‌های VIP توسط برترین متخصصان کاشت موی ایران با نظارت مستقیم متخصص پوست و مو انجام می‌گیرد.
  • برخی از نکات کلیدی برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران را در پایان برای شما بررسی کرده‌ایم.
  • با اینکه کاشت مو به روش FUT جزء قدیمی ترین روش های کاشت مو است، اما همچنان توسط بهترین متخصصین پوست و مو انجام می گیرد و همچنان در برخی از مراجعه کنندگان بهترین نتایج را دارد.

خوب است بدانید که این روش به تازگی دچار تحولاتی شده است ، به طوری که  فرد به صورت کاملا طبیعی با رویش موهای جایگزین روبرو می شود و موهای کاشته شده قابل تشخیص از موهای طبیعی نخواهد بود.

روش میکروفیت micro fit

این روش از جدیدترین متدها برای درمان ریزش مو در بهترین دکتر کاشت مو در تهران است. در کشور ما نیز مانند بسیاری از خدمات پزشکی و غیرپزشکی، هزینه کاشت مو هزینه ثابت و مصوبی نیست. همانطور که قبلا گفته شد، میانگین هزینه کاشت مو بین ۶ تا ۹ میلیون تومان است.

کاشت مو تهران

ما با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های نوین در زمینه کاشت مو به شما کمک می کنیم تا موهایی شاداب و جوان داشته باشید. با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک می کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. از کاشت مو گرفته تا درمان ریزش مو، ما از روش‌های حرفه ای استفاده می‌کنیم تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

مشاوره کاشت و ترمیم مو

در صورت داشتن هر یک از این مشکلات، ابتدا باید نسبت به درمان خود اقدام کنید. و سپس نسبت به نحوه توزیع مو ها، جنس و میزان تراکم درخواستی شما برای موهایتان بعد از عمل، پزشک تصمیم می‌گیرد.

در روش super fue فولیکول‌های مو به صورت مجزا و کاملاً با دستگاه‌های پیشرفته برداشته می‌شود. روش Seper fue یکی از پیشرفته دکتر مینا شریفی قیمت کاشت مو در تهران ‌ترین روش‌های کاشت مو است و بهتر است بنا به تشخیص پزشک، افرادی که بانک موی ضعیفی دارند از این روش استفاده کنند.

از این رو، وجود تجهیزات و امکانات لازم و هم چنین حضور پزشکان ماهر، مهمترین عامل برای تحقق کاشت مو در یک کلینیک حرفه‌ای به شمار می رود. کاشت مو درواقع یک عمل جراحی ساده است که فولیکول‌های مو شما از بخش‌های که تراکم مناسبی دارد به بخش‌های طاس یا کم‌ پشت منتقل شده و درواقع پیوند می‌شوند. اما امروزه برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد که بر اساس معاینات پزشک متخصص، بهترین مورد آن برای شما انتخاب خواهد شد.

اگر هم عمل پیوند مو توسط بهترین دکتر کاشت مو در تهران انجام شود ، باز هم نتیجه نهایی به انجام مراقبت های لازم بعد از آن بستگی دارد. فردی که قصد دارد این عمل را انجام دهد ، باید بداند بعد از آن ، چه کارهایی انجام دهد. در کنار داشتن تجربه و مهارت ، بهترین دکتر کاشت مو در تهران کسی است که بتواند دانش خود را به روز نگه دارد و هر ساله برای یادگیری متدهای جدید و روی کار آمده پیوند مو تلاش کند و در کنگره های بین المللی تخصص خود فعالیت مداوم داشته باشد.

کاشت مو به روش FIT  (بدون جراحی)

اما با توجه به کیفیت بالای خدمات و استفاده از تجهیزات پیشرفته، هزینه‌های این خدمات در کلینیک کاشت مو تهران سعادت آباد، مناسب و قابل قبول است.

در کلینیک دکتر بیرانوند بیماران می توانند با خیال راحت تحت عمل جراحی کاشت مو قرار گیرند و با شادی و اطمینان بیشتری به زندگی روزمره خود بازگردند. در کلینیک دکتر نجف بیگی از تکنیک های FIT، کاشت مو به روش دستگاه بدن جراحی، کاشت مو فوق ترکیبی دستگاه و برداشت از ریش استفاده می شود. این کلینیک با عنوان کاشت مو به روش SUPER FUE شهرت یافته است و از پیشگامان این روش در ایران می باشد. از مهم ترین مزیت دستگاه Super Fue قابلیت شناسایی موهای ضخیم و گرافت های چند ریشه ای می باشد.

کاشت مو تهران

ما در مجتمع سلامت تهران هر دو روش را آموزش می دهیم اما تمرکز ما روی جدیدترین روش یعنی FIT می باشد.

مراجعه به مرکز کاشت موی باسابقه، آرامش زیادی را برایتان به همراه خواهد داشت و شما را با عوارض کمتری مواجه می‌سازد. در زمان جستجو برای یافتن بهترین مرکز کاشت مو بهتر است هزینه را به‌عنوان یک فاکتور فرعی در نظر بگیرید. چرا که در حال حاضر به علت رقابت زیاد این مراکز با هم، قیمت‌ها تا حد زیادی به هم نزدیک هستند. در نهایت، انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران نیازمند تحقیق و بررسی دقیق است.

کاشت مو تهران

یک کلینیک کاشت مو باید بتواند نمونه ای از عکس ها و مراجع قبل و بعد را در اختیار شما قرار دهد. این نه تنها کار آنها را برجسته می کند، بلکه به عنوان مدرکی برای مشتریان به کار می رود که آنها کار خود را به خوبی انجام می دهند و روش های آنها مؤثر است.

نبود تجربه و سابقه می‌تواند باعث شود دچار عارضه کاشت مو شوید و این موضوع می‌تواند خطرات بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد.

همچنین باید در نظر داشته باشید موهای بدن دارای فازهای متفاوتی از موی سر هستند پس هنگام برداشت باید دقت شود که در آن زمان مو در مرحله استراحت نباشد و از نظر فولیکول در فاز رشد قرار داشته باشد.

چرا که تمام مهارت های لازم را در طی سال ها تجربه بدست آورده اند و در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی به راحتی می توانند آن را بر طرف کنند. امروزه طاسی و ریزش مو یکی از بزرگترین و رایج ترین مشکلاتی است که صدها میلیون نفر در سراسر جهان با آن مواجه هستند. این یک مشکل جهانی است که افراد به مرور زمان موهای خود را از دست می دهند و متأسفانه بسیاری از راه های پیشگیری از این مشکل در بیشتر موارد کمک چندانی نمی کند و در نهایت فرد مجبور به استفاده از روش های کاشت موی طبیعی، ترمیم مو یا مصنوعی می شود.

کاشت مو تهران

پر پشت و یک‌دست بودن موها تأثیر زیادی در زیبایی ظاهری و جذابیت دارد. ریزش مو به دلیل بیماری، زخم و به خصوص آلوپسی (ریزش مو سکه ای) و بالا رفتن سن و عوامل ژنتیکی، موضوع نگران‌کننده‌‌ای برای بشر در طول تاریخ بوده است تا جایی که نسخه‌ای برای ترمیم مو در پاپیروس ۱۵۰۰ B C. Ebers مصر باستان گنجانده شده است. در این مرحله پزشک ناحیه‌ای که برای برداشت فولیکول ها از قبل مشخص کرده را استریل کرده و بعد بی حسی موضعی میزند. اطلاعات کلینیک های ذکر شده، آدرس و تلفن در مطالب بالا ذکر گردیده است.

بنابراین افراد برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو باید به این مورد توجه کنند. کلینیک پوست و مو آسمان از مراکز معتبر پیوند موی طبیعی می ‌باشد که انتخاب اول بسیاری از متقاضیان پیوند مو در سراسر ایران و سایر کشورها می‌باشد.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما